Trend TEMP/NUC/57 Template Set Number 57mm Uppercase
Code TEMP_NUC_57
Add to Basket
Delivery Info
Returns Policy
Gift Vouchers Are Emailed To Recipients
See Full Return Terms & Conditions. Click Here
Click to view complete product details
FEATURES:
  • Clear plastic number templates for writing words for signs including house numbers.
  • The templates are used with a 13mm guide bush and 8mm diameter cutter.
  • All numbers are nominal 57mm high.
  • A Unibase may be required for certain makes and models of router.
  • Comprising two templates covering numbers 1-10.
SPECIFICATION:
  • Size=360 x 110 x 5 mm